olej, lepenka
v 34 ✕ š 39 cmSignatura: LD Ota Janeček 1978
Vystavováno: Ota Janeček – Cardiff, Národní Galerie v Praze, kat. č. 52
rámováno, LD autorem Středohoří, na rubu štítek s číslem soupisu 1429, štítek výstavy s popisem díla
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |