119 |

Bílá hora - Středohoří

Kód položky: 58782

olej, lepenka

v 34 ✕ š 39 cm

Signatura: LD Ota Janeček 1978

Vystavováno: Ota Janeček – Cardiff, Národní Galerie v Praze, kat. č. 52

rámováno, LD autorem Středohoří, na rubu štítek s číslem soupisu 1429, štítek výstavy s popisem díla

Vyvolávací cena: 70 000 Kč