32 |

Bez názvu (Vzlet)

Kód položky: 59080

olej, lepenka

v 54 ✕ š 37 cm

Signatura: PD Drtikol 1942, na rubu 9/9 1942 monogram FD

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč