32 |

Bez názvu (Vzlet)

Kód položky: 59080

olej, lepenka

v 54 ✕ š 37 cm

Signatura: PD Drtikol 1942, na rubu 9/9 1942 monogram FD

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 30 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 31 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 33 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 34 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 35 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 36 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 37 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 38 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 39 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 40 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 41 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč