158 |

Bez názvu

Kód položky: 59133

akvarel, tužka, papír

v 53 ✕ š 58 cm

Signatura: UD Kolíbal 1994

rámováno, paspartováno, zaskleno, LD dedikace autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč