139 |

Květen

Kód položky: 58764

olej, překližka

v 67 ✕ š 61 cm

Signatura: LD Valter K 72, na rubu Valter K / 1972

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč