71 |

Zahradní idyla

Kód položky: 57695

olej, plátno

v 116 ✕ š 105 cm

Signatura: PD Cucuel

rámováno

Vyvolávací cena: 950 000 Kč

  • 69 | Pavel Hayek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 70 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 72 | André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 73 | Jorrit Tornquist
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 74 | Pol Bury
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 75 | Ludwig Wilding
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 76 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 77 | Manfred Mohr
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 78 | Franco Costalonga
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 79 | Edoardo Landi
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 80 | Hans Jörg Glattfelder
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 81 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč