olej, plátno
Signatura: PD Ladislav Sutnar 1963
Provenience: SOGA Bratislava, 135. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 13. 6. 2017, pol. 210
rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.