31 |

Venuše

Kód položky: 58005

olej, plátno

v 109 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Ladislav Sutnar 1963

Provenience: SOGA Bratislava, 135. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 13. 6. 2017, pol. 210

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 480 000 Kč