83 |

Variation chromatique

Kód položky: 58247

akryl, plátno

v 114 ✕ š 166,5 cm

Signatura: LD autorský štítek – Joel Stein / 1966, na rubu J. Stein, na blindrámu Stein / 1966

Vystavováno: Saba-studio, Villingen, Germany, 1967 Swart, Amsterdam, Holland, 1971 Galleria sincron, Brescia, Italy, 1973 Sigma, Bordeaux, France, 1975 Propos... více Vystavováno: Saba-studio, Villingen, Germany, 1967 Swart, Amsterdam, Holland, 1971 Galleria sincron, Brescia, Italy, 1973 Sigma, Bordeaux, France, 1975 Propositions laser, Galleria ti-zero, Turin, Italy, 1978 Sans, cent titres, Entrepôts Layné, Sigma, Bordeaux, France 1988 Opere in luce, Quantica Studio, Turin, Italy, 1992 Ombre e transparenzearte struktura, Milan, Italy, 1993 Paul Maurin – Paris, 2003

Reprodukováno: Joël Stein: Rétrospective 1946–2010, vydáno 2012, str. 71

rámováno, na rubu štítky výstav: MACA, 2010, LAMeC, 2011, CAEN, 2010, na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 750 000 Kč

  • 81 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 82 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 84 | Diet Sayler
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 85 | Alberto Biasi
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 86 | Leo Erb
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 87 | Horacio Garcia Rossi
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 88 | Horacio Garcia Rossi
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 89 | Karel Špillar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 90 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 14 500 Kč
  • 91 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 92 | Stanislav Lolek
    Vyvolávací cena: 6 500 Kč
  • 93 | Stanislav Lolek
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč