Vanitas

Kód položky: 57692

1897

olej, plátno

v 194 ✕ š 150 cm

Signatura: LD monogram VH 1897

rámováno, přiložený znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč

Související kategorie