68 |

Uhlí

Kód položky: 58092

1995–2006

olej, plátno

v 125 ✕ š 195 cm

Signatura: na rubu Jan Merta 1995-2006, Jan Merta 95-06

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 420 000 Kč

  • 66 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 67 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 69 | Pavel Hayek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 70 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 71 | Edward Alfred Cucuel
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 72 | André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 73 | Jorrit Tornquist
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 74 | Pol Bury
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 75 | Ludwig Wilding
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 76 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 77 | Manfred Mohr
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 78 | Franco Costalonga
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč