U dveří

Kód položky: 57696

olej, plátno

v 41 ✕ š 27 cm

Signatura: PD P. Kotík 33, na rubu monogram P. K. 1933

rámováno, v soupisu NG z roku 1991, č. 344

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

Související kategorie