108 |

U dveří

Kód položky: 57696

olej, plátno

v 41 ✕ š 27 cm

Signatura: PD P. Kotík 33, na rubu monogram P. K. 1933

rámováno, v soupisu NG z roku 1991, č. 344

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 106 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 107 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 109 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 110 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 111 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 112 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 113 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 114 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 115 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 118 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč