17 |

Toaleta

Kód položky: 58135

olej, plátno

v 51 ✕ š 45 cm

Signatura: LD F. Malý 32

Provenience: Dorotheum Praha; Galerie Kroupa, Litomyšl – Praha

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč