44 |

Teatrum mundi

Kód položky: 58240

olej, plátno

v 100 ✕ š 73 cm

Signatura: LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 42 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 43 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 45 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 46 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 47 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 48 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 49 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 50 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 51 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 52 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 53 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč