Teatrum mundi

Kód položky: 58240

olej, plátno

v 100 ✕ š 73 cm

Signatura: LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

Související kategorie