olej, plátno
v 65 ✕ š 81 cmSignatura: PD V. Špála 35, na rubu na blindrámu V. Špála
Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 85: „24. 7. 1935, olej, 869, Střechy restaurace a lázní Bohdaneč, děláno z okna chodby jubilejního palác... více Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 85: „24. 7. 1935, olej, 869, Střechy restaurace a lázní Bohdaneč, děláno z okna chodby jubilejního paláce, 81 × 65, atel.[iér – tehdejší umístění díla]”
rámováno, na rubu autorem název díla a č. soupisu (869), odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |