Střechy restaurace a lázní Bohdaneč

Kód položky: 57760

olej, plátno

v 65 ✕ š 81 cm

Signatura: PD V. Špála 35, na rubu na blindrámu V. Špála

Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 85: „24. 7. 1935, olej, 869, Střechy restaurace a lázní Bohdaneč, děláno z okna chodby jubilejního palác... více Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 85: „24. 7. 1935, olej, 869, Střechy restaurace a lázní Bohdaneč, děláno z okna chodby jubilejního paláce, 81 × 65, atel.[iér – tehdejší umístění díla]”

rámováno, na rubu autorem název díla a č. soupisu (869), odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč

Související kategorie