Škleb balvana

Kód položky: 58125

kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno

v 65 ✕ š 45 cm

Signatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990

Reprodukováno: monografie Eduard Ovčáček – Jiří Valoch, Jiří Machalický, Juraj Mojžíš, str. 430

rámováno, na rub unázev díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Související kategorie