kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno
v 65 ✕ š 45 cmSignatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990
Reprodukováno: monografie Eduard Ovčáček – Jiří Valoch, Jiří Machalický, Juraj Mojžíš, str. 430
rámováno, na rub unázev díla autorem
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |