26 |

Scénický návrh ke hře Vratislava Effenbergera „Nekamenujte proroky“

Kód položky: 57567

1952

temepra, papír

v 30 ✕ š 44 cm

Signatura: neznačeno

Vystavováno: Josef Istler, Museum Kampa, 8. 10. 2016 – 15. 1. 2017

Reprodukováno: Ineditní sborník Objekt 1, 1953 Karel Hynek, S vyloučením veřejnosti, Torst, Praha, 1998, nestr. obrazová příloha

rámováno, paspartováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 24 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 25 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 28 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 31 | Ladislav Sutnar
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 32 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 34 | Čestmír Kafka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 35 | Čestmír Kafka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 36 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč