134 |

Růže pro servírku

Kód položky: 57315

olej, plátno

v 50,5 ✕ š 40,5 cm

Signatura: PD J. Jíra 85, na rubu J. Jíra 85

rámováno, na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč