109 |

Prométheus

Kód položky: 57846

kresba tuší, akvarel

v 18,5 ✕ š 36 cm

Signatura: PD Fr. Hudeček 17/III 41

rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

  • 107 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 108 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 110 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 111 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 112 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 113 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 114 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 115 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 118 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč