1 |

Přístav v Dalmácii

Kód položky: 58225

olej, plátno

v 40 ✕ š 60 cm

Signatura: LD Chittussi

rámováno, restaurátorská zpráva Akad. Mal. Igor Fogaš, odborná expertiza prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

  • 2 | Vojtěch Hynais
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 3 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 4 800 000 Kč
  • 4 | Josef Král
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 5 | Bohumil Kubišta
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 6 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 7 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 8 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 9 | Otto Gutfreund
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 10 | Bedřich Piskač
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 11 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 12 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 13 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč