Přístav v Dalmácii

Kód položky: 58225

olej, plátno

v 40 ✕ š 60 cm

Signatura: LD Chittussi

rámováno, restaurátorská zpráva Akad. Mal. Igor Fogaš, odborná expertiza prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Související kategorie