6 |

Červánky na moři

Kód položky: 57999

olej, plátno

v 62,5 ✕ š 100 cm

Signatura: PD Ot. Nejedlý 1932

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč