Postavy v krajině

Kód položky: 58119

olej, plátno

v 20 ✕ š 28 cm

Signatura: PD Lolek St.

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Související kategorie