133 |

Píseň pro vejce

Kód položky: 57570

1976–1977

olej, plátno

v 55,5 ✕ š 93 cm

Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977

na rubu název díla autorem a štítek s číslem katalogu díla autora: 558, přiloženy dvě fotografie díla z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 131 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 132 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 134 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 135 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 136 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 137 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 140 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 141 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 142 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 143 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč