1976–1977
olej, plátno
Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977
na rubu název díla autorem a štítek s číslem katalogu díla autora: 558, přiloženy dvě fotografie díla z ateliéru autora