Píseň pro vejce

Kód položky: 57570

1976–1977

olej, plátno

v 55,5 ✕ š 93 cm

Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977

na rubu název díla autorem a štítek s číslem katalogu díla autora: 558, přiloženy dvě fotografie díla z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

Související kategorie