14 |

Piják

Kód položky: 58276

olej, plátno

v 38 ✕ š 38 cm

Signatura: PN E. A. Longen 1928

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč