24 |

Pierot a kolombína

Kód položky: 57996

olej, dřevěná deska

v 59 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Feigl

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč