4 |

Partie z Rakovníka

Kód položky: 57998

olej, lepenka

v 40 ✕ š 50 cm

Signatura: LD Král

rámováno, odborná expertiza PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 80 000 Kč