22 |

Serenáda

Kód položky: 57668

olej, plátno

v 46,5 ✕ š 65,5 cm

Signatura: LD V. Tittelbach

Vystavováno: Vojtěch Tittelbach, SVU Mánes, Praha, 11. 3. – 4. 4. 1943, č. k. 11

rámováno, na rubu razítko: Vystaveno v Mánesu 1943, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč