19 |

Noc

Kód položky: 58230

olej, plátno

v 51 ✕ š 71 cm

Signatura: PD Marešová 1932

Vystavováno: Milada Marešová: Zapomenutá malířka českého modernismu, Moravská galerie v Brně, Pražákův palác, 14. 3. – 25. 5. 2008

Reprodukováno: Umění dneška. Sborník pro výtvarnou práci a uměleckou výchovu, III. 4, 1946 Martina Pachmanová, Milada Marešová. Malířka nové věcnosti. Brno, 2008... více Reprodukováno: Umění dneška. Sborník pro výtvarnou práci a uměleckou výchovu, III. 4, 1946 Martina Pachmanová, Milada Marešová. Malířka nové věcnosti. Brno, 2008, s. 161, č. 73

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 900 000 Kč