Nahý akt

Kód položky: 58108

kombinovaná technika, tuš, akvarel, běloba, tužka, autorský rám

v 40 ✕ š 29 cm

Signatura: PD monogram K. S.

rámováno

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Související kategorie