112 |

Nahý akt

Kód položky: 58108

kombinovaná technika, tuš, akvarel, běloba, tužka, autorský rám

v 40 ✕ š 29 cm

Signatura: PD monogram K. S.

rámováno

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 110 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 111 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 113 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 114 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 115 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 118 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 120 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 121 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 122 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč