132 |

Mořské dno

Kód položky: 58245

olej, plátno

v 70 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček

rámováno, na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 130 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 131 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 133 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 134 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 135 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 136 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 137 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 140 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 141 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 142 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč