136 |

Milenci (Zimní okno)

Kód položky: 57759

olej, plátno

v 62 ✕ š 70 cm

Signatura: PD J. Jíra 79, na rubu J. Jíra 1979

na rubu na blindrámu popis díla autorem a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč