98 |

První sníh (Lyžaři)

Kód položky: 58134

olej, karton

v 29 ✕ š 40 cm

Signatura: LD Balžíček, na rubu Oldřich Blažíček / 1944

rámováno, na rubu popis díla autorem, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 18 000 Kč