131 |

Letadlo nad krajinou

Kód položky: 58264

akvarel, tužka, papír

v 17,5 ✕ š 13 cm

Signatura: PD Kamil Lhoták 76

rámováno, zaskleno, odborná expertiza Ing. Libor Šteffek, MBA

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 129 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 130 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 132 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 133 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 134 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 135 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 136 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 137 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 140 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 141 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč