Lesní zátiší na řece

Kód položky: 58117

olej, dřevěná deska

v 36 ✕ š 54 cm

Signatura: PD Rom. Havelka

rámováno, zaskleno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 14 500 Kč

Související kategorie