82 |

Le Losagne Couleur III

Kód položky: 58261

2008

akryl, plátno

v 80 ✕ š 80 cm

Signatura: na rubu Ode Bertrand 2008

rámováno, na rubu 2 x štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč