120 |

Kýč je když

Kód položky: 58266

akryl, plátno

v 70 ✕ š 30 cm

Signatura: LD Saudek

rámováno, přiložený certifíkát pravosti od Patrika Saudka

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 118 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 121 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 122 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 124 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 125 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 7 500 Kč
  • 126 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 127 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 128 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 22 500 Kč
  • 129 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 130 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč