10 |

Korsická krajina

Kód položky: 57667

olej, plátno

v 53 ✕ š 67 cm

Signatura: PD Piskač

Vystavováno: Malíři Orlických hor, Stálá expozice Orlické galerie v Rychnově nad Kněžnou, duben–říjen 2019

rámováno, na rubu štítek výstavy, přiložena restaurátorská zpráva manželů Šárky a Petra Bergerových

Vyvolávací cena: 550 000 Kč