100 |

Krajina z Českomoravské vysočiny

Kód položky: 58120

olej, plátno

v 22 ✕ š 32 cm

Signatura: PD Jambor 58

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 16 000 Kč