172 |

Kompozice čtverečků I

Kód položky: 58011

2000

olej, sololit

v 100 ✕ š 122 cm

Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000

Reprodukováno: Jindřich Boška – Ohlédnutí, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 2006, str. 13 - autor při práci na díle

rámováno, na rubu 2 x štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 50 000 Kč