2000
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cmSignatura slovně: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
Reprodukováno: Jindřich Boška – Ohlédnutí, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 2006, str. 13 - autor při práci na díle
rámováno, na rubu 2 x štítek s popisem díla