33 |

Komínek

Kód položky: 58155

olej, plátno

v 52 ✕ š 38 cm

Vystavováno: Retrospektivní výstava díla Jiřího Johna, Nadace český fond umění, Výstavní síň Mánes, Praha, 8. 6. – 18. 7. 2004 Jiří John – malba, grafika, kresb... více Vystavováno: Retrospektivní výstava díla Jiřího Johna, Nadace český fond umění, Výstavní síň Mánes, Praha, 8. 6. – 18. 7. 2004 Jiří John – malba, grafika, kresba, Galerie umění Karlovy Vary, 4. 2. – 27. 3. 2016

rámováno, na rubu štítek s podpisem PhDr. Jaromíra Zeminy, kurátora výstavy v Mánesu, 2004, štítek s potvrzením pravosti manželkou autora Adrienou Šimotovou-Johnovou, štítek výstavy Galerie umění Karlovy Vary, 2016, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 210 000 Kč