23 |

Kočka u okna

Kód položky: 58244

olej, karton

v 45,5 ✕ š 26,5 cm

Signatura: PD Matal 47

rámováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč