21 |

Kluziště

Kód položky: 58224

olej, plátno

v 76,5 ✕ š 60 cm

Signatura: PD Villi Nowak

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 230 000 Kč