176 |

Kleopatra

Kód položky: 57853

2010

olej, plátno

v 54 ✕ š 65 cm

Signatura: UD Načeradský 2010

pravost díla potvrdil kurátor a správce autorovy pozůstalosti Petr Mach

Vyvolávací cena: 38 000 Kč