48 |

Praha

Kód položky: 58004

olej, plátno

v 50 ✕ š 65 cm

Signatura: PD Jasn Bauch 1980

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 46 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 47 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 49 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 50 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 51 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 52 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 53 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 55 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 680 000 Kč
  • 56 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 57 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 58 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč