35 |

Florencie

Kód položky: 58234

kombinovaná technika, akvarel, křídy, pastel, karton

v 43,5 ✕ š 62 cm

Signatura: PD pod dedikací 15. 9. 60 Čestmír

rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 45 000 Kč