olej, plátno
v 240 ✕ š 270 cmSignatura: na rubu Kokolia 98
Vystavováno: Vladimír Kokolia - Prsa, Mánes, Praha 1998 Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004
Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zi... více Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004, str. 35, časopis Ateliér, 25–26/17. 12. 1998, str. 11
na rubu název díla autorem, dílo bylo vytvořeno na autorově výstavě v Mánesu
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |