Eva

Kód položky: 58123

olej, plátno

v 240 ✕ š 270 cm

Signatura: na rubu Kokolia 98

Vystavováno: Vladimír Kokolia - Prsa, Mánes, Praha 1998 Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004

Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zi... více Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004, str. 35, časopis Ateliér, 25–26/17. 12. 1998, str. 11

na rubu název díla autorem, dílo bylo vytvořeno na autorově výstavě v Mánesu

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč

Související kategorie