64 |

Eva

Kód položky: 58123

olej, plátno

v 240 ✕ š 270 cm

Signatura: na rubu Kokolia 98

Vystavováno: Vladimír Kokolia - Prsa, Mánes, Praha 1998 Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004

Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zi... více Reprodukováno: Cena Jindřicha Chalupeckého 1990–2000, Praha 2001, str. 32 (vzhůru nohama, špatná datace) Vladimír Kokolia – retrospektiva, Dům umění m. Brna – zima 2004, str. 35, časopis Ateliér, 25–26/17. 12. 1998, str. 11

na rubu název díla autorem, dílo bylo vytvořeno na autorově výstavě v Mánesu

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč

  • 62 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 63 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 530 000 Kč
  • 66 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 67 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 68 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 69 | Pavel Hayek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 70 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 71 | Edward Alfred Cucuel
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 72 | André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 73 | Jorrit Tornquist
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 74 | Pol Bury
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč