107 |

Dvě ženy

Kód položky: 58267

20. léta 20. stol.

tuš, běloba

v 41 ✕ š 29 cm

Signatura: neznačeno

rámováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková, CSc.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč