81 |

Dréve X

Kód položky: 58260

akryl, plátno

v 60 ✕ š 38 cm

Signatura: na rubu Ode Bertrand 1999

rámováno, na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 79 | Edoardo Landi
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 80 | Hans Jörg Glattfelder
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 82 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 83 | Joël Stein
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 84 | Diet Sayler
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 85 | Alberto Biasi
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 86 | Leo Erb
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 87 | Horacio Garcia Rossi
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 88 | Horacio Garcia Rossi
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 89 | Karel Špillar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 90 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 14 500 Kč
  • 91 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč